SERIWS I MONTAŻ KLIMATYZACJI

Montaż i Serwis Klimatyzacji

MONTAŻ KLIMATYZATORÓW
 ściennych, kasetonowych, kanałowych, przenośnych, bez jednostki zewnętrznej
Główną segmentem działalności firmy jest montaż klimatyzatorów oraz instalacji klimatyzacyjnych. Wykonujemy takie realizacje jak:
montaż klimatyzatorów ściennych w domach, mieszkaniach, biurach, serwerowniach, butikach, sklepach, hipermarketach, pawilonach handlowych, gabinetach lekarskich
montaż klimatyzatorów multi-split w domach, mieszkaniach, biurach, serwerowniach, butikach, sklepach, hipermarketach, bankach
montaż klimatyzatorów kanałowych w domach, biurach, restauracjach, obiektach przemysłowych, sklepach, hipermarketach, przychodniach i szpitalach
montaż klimatyzatorów kasetonowych w domach, biurach, serwerowniach, obiektach przemysłowych, sklepach, hipermarketach, salach szkoleniowych,
– montaż klimatyzatorów bez jednostki zewnętrznej w domach, mieszkaniach, biurach,restauracjach, obiektach zabytkowych,
montaż klimatyzatorów przenośnych w mieszkaniach, domach, pokojach hotelowych, kioskach, kontenerach
montaż systemów VRF, VRJ, VRV oraz systemów klimatyzacji symultanicznej
montaż instalacji freonowej, sterującej, zasilającej, odprowadzenia skroplin,
montaż konsol nośnych, wykonywanych także na zamówienie,
wykonywanie przewiertów pod instalacje klimatyzacyjna
 
Wszystkie usługi wykonujemy z najwyższą starannością i dokładnością. Nasi profesjonalni monterzy, zabezpieczają miejsce montażu przed i sprzątają je po wykonanej usłudze. Nasze doświadczenie gwarantuje prawidłowy montaż urządzeń nawet w najtrudniejszych warunkach. Przekonaj się sam!
PRZEGLĄD I SERWIS
klimatyzatorów ściennych, kasetonowych, kanałowych, przenośnych
Prowadzimy kompleksowe usługi w zakresie wykonania kompletnej instalacji oraz montażu urządzeń grzewczych począwszy od przygotowania oferty, doboru odpowiednich urządzeń, szybkiego i sprawnego montażu do późniejszej konserwacji i serwisu.
W trosce o zagwarantowanie prawidłowego funkcjonowania urządzeń klimatyzacyjnych firma pragnie zaproponować Państwu swoje usługi w zakresie konserwacji i stałego serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Firma świadczy usługi z zakresu przeglądu i serwisu urządzeń przede wszystkim takich producentów jak: LG, Samsung, Fujitsu, Kaisai, Gree, a także Master, Torell, Westinghouse, itp. Dotyczy to przede wszystkim urządzeń klimatyzacyjnych ściennych, kasetonowych, kanałowych, przypodłogowych, okiennych i przenośnych.
Konserwacja urządzeń
Prowadzimy kompleksową obsługę klimatyzatorów i eksploatowanych instalacji. Dotyczy to przede wszystkim: banków, szpitali, hipermarketów, butików, urzędów, kiosków, biur, hal przemysłowych, mieszkań i domów prywatnych i innych w których zostały zainstalowane urządzenia lub wykonane instalacje klimatyzacji.
Konserwacja i serwis urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych obejmuje:
 • Przegląd obudowy i układów urządzeń
 • Przegląd połączeń elektrycznych zasilania i sterowania
 • Sprawdzanie szczelności instalacji freonowej
 • Czyszczenie i/lub wymiana filtrów
 • Czyszczenie parownika (jednostki wewnętrznej)
 • Czyszczenie skraplacza (jednostki zewnętrznej)
 • Pomiar temperatury i ciśnienia sprężania
 • Uzupełnienie czynnika chłodniczego
 • Sprawdzenie drożności skroplin
 • Sprawdzenie prędkości przepływu powietrza
 • Sprawdzanie i regulacja urządzenia
Do czyszczenia stosujemy płyny czyszczące antybakteryjne (niszczące bakterie, roztocza, grzyby, legionoellę) posiadające odpowiedni atest. Wszystkie prace serwisowe prowadzone są technologią napraw producentów i przy użyciu oryginalnych części zamiennych. Aby urządzenia klimatyzacyjne, działały prawidłowo przeglądy należy wykonywać 2 razy w roku, a w przypadku niekorzystnego środowiska dla pracy klimatyzatora lub urządzenia grzewczego, co trzy miesiące. Pozwoli to utrzymać urządzenia w dobrym stanie technicznym. Regularne przeglądy klimatyzatorów lub urządzeń grzewczych, zapewnią maksymalną wydajność i zminimalizują ryzyko wystąpienia awarii.

Jeśli nie możesz go dostarczyć osobiście możesz wysłać je do nas kurierem. Możesz też zlecić przyjazd serwisanta do siebie na miejsce. W przypadku pytań i w celu łatwej i szybkiej obsługi prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 MAX EXTREME Sp. z o.o.
ul. Szarych Szeregów 2
10-079 Olsztyn
Serwis czynny:
Pn.-Pt. 09:00-17:00
tel.(+48) 535-088-888

 

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług !